Снеки

Корпорація «S.Group» до складу якої входить компанія «Снек-ЕКСПОРТ» – це національний виробник снеків, що займає лідируючі позиції на європейському та українському ринках фасованих закусок. Продукція корпорації, проводиться виключно з натуральної сировини, вирощеної і зібраного в Україні. Пріоритетними напрямками діяльності є: виробництво снеків, товарів народного споживання та целюлозно-паперової продукції.

Компанія «Снек-ЕКСПОРТ» виготовляє снеки під такими відомими торговими марками: ТМ «SEMKI» – насіння соняшнику, обсмажені; TM «Snekkin» – сухарики, грінки та чіпси з яскравим дизайном і унікальними смаками; TM «Козацька слава» – смажений, солоний арахіс.

grenki 4 nuts 2

semki 2 chips 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна частка компанії на снекової ринку в 2015 році склала 62,37%.

Продукція представлена в 12-ти країнах:
1. Казахстан
2. Киргизія
3. Грузія
4. Білорусія
5. Молдова
6. Придністров’є
7. Азербайджан
8. Таджикистан
9. США
10. Ізраїль
11. ОАЕ
12. Нігерія

Компанія виробляє близько 120 SKU снекової продукції, серед яких 26 – для провідних роздрібних мереж України.

Продукція компанії представлена ​​більш ніж в 25-ти країнах, включаючи США, Канаду, Ізраїль і ОАЕ. Корпорація не перестає досліджувати нові ринки, а так само має чітку стратегію розвитку. Потужності виробництва розташовані в Дніпропетровській області. Процес виготовлення снеків включає в себе розробку унікальної рецептури, інтеграцію сучасних технологій і налагодження поставок натуральних спецій. Управління контролю якості корпорації забезпечує строгий контроль якості всієї виробленої продукції, а так само стежить за дотриманням відповідних норм та стандартів зберігання продукції.

Завдяки застосуванню сучасного обладнання, процеси виробництва автоматизовані і чітко налагоджені. Торгово-проізводстенний персонал проходить ретельну і глибоку підготовку, таким чином, споживач може бути абсолютно впевнений в якості снеків, вироблених Корпорацією «S.Group».

перейти до галереї

top