Корпоративні прес-релізи

Прокуратура та Поліція продовжують тиск

Офіційна заява Групи компаній “S.Group”

Прокуратура Дніпропетровської області та обласне управління Національної поліції продовжують неправомірний тиск на компанії, що входять в S.Group, на її нинішніх і колишніх співробітників. 24 травня на допит в прокуратуру була викликана колишня співробітниця корпорації і друг сім’ї засновників.

Допит так і не відбувся, оскільки в призначений час, коли наша колишня колега з адвокатом прийшли до будівлі прокуратури, слідчий обласного управління нацполіціі Руслан Козинець просто втік і сховався в коридорах будівлі.

Приблизно через годину очікування він з’явився і заявив, що місце, куди потрібно було з’явитися для допиту, для цього самого допиту не придатне.

Раніше, слідчий Руслан Козинець, фактично внісши неправдиві відомості в офіційні документи, сфабрикував підозра головному бухгалтеру одного з підприємств і оголосив її в розшук. Спроби шести (!) Адвокатів бути допущеними в якості захисників головного бухгалтера на даний момент не увінчалися успіхом, оскільки даний слідчий, порушуючи конституційні права, просто не допускає адвокатів в дану справу і всіляко уникає з ними зустрічей.

До слова, щодо даного представника національної поліції порушено вже дві кримінальні справи, що стосуються перевищення службових повноважень, втручання в діяльність суду і невиконання судового рішення.

Ми розцінюємо цю ситуацію як очевидний тиск на оточення народного депутата фракції Радикальної партії Сергія Рибалку, чия сім’я володіє і управляє групою компаній S.Group. Тиск чиниться через сфабриковану кримінальну провадження у нібито мали місце фактам несплати податків, хоча насправді мова йде про особисту зацікавленість засновника корпорації «АТБ» Геннадія Буткевича в знищенні нашого бізнесу і особисто Сергія Рибалки.

Тиску піддаються працівники компанії, адвокати, судді, які розглядають різні епізоди в господарських спорах між S.Group і «АТБ», а також в цивільних спорах у справі про батьківські права С. Рибалки на виховання спільну дитину з дочкою Г. Буткевича Ганною Риболовля ( Буткевич) і в сфальсифікований справі про нібито податкові борги S.Group.

Фальсифікація доказової бази, неспроможні доводи прокуратури вже неодноразово спростовані судами різних інстанцій. Про неприпустимість грубого втручання прокуратури Дніпропетровської області в роботу судової системи йдеться навіть в спеціальному рішенні Ради суддів. Однак слідчий Р. Козинець, прокурори Семенюк і Власенко, а також заступник прокурора області Андрій Бачіще продовжують неправомірний тиск на нашу компанію.

Ми будемо і далі відстоювати свою правоту в судовому порядку і оскаржити неправомірні дії прокуратури. Щиро сподіваємося, що кадрові зміни в Генеральній прокуратурі покладуть край свавіллю силовиків на місцях і будуть сприяти об’єктивному і справедливому розгляду справ без фальсифікації доказів і тиску на сторони процесу.

назад к новостям
top