Безпека та якість

На шляху до довіри споживача керівництвом Корпорації «S.Group» в 2006 році було прийнято рішення про створення Департаменту Управління Якістю, який в сучасних умовах жорсткої конкуренції на ринку вітчизняних і зарубіжних виробників, міг би забезпечити одну з головних конкурентних переваг – висока безпека і якість продукції, що випускається.

Сьогодні Департамент Управління Якістю – це висококваліфікована команда професіоналів з більш ніж 10 річним досвідом роботи в сфері випуску снекової групи товарів і групи товарів народного споживання. Кожен новий співробітник Департаменту привносить нові ідеї, які з успіхом втілюються в роботу і підвищують стандарти якості та безпеки продукції, яку виробляє Корпорація .

В даний час створено мобільний дослідний центр, який постійно освоює нові методики випробувань і сучасні способи контролю фізико-хімічних і органолептичних показників. Це стосується як сировини, так і готової продукції. Це дозволяє виконати один з основних принципів «Системи менеджменту безпеки харчової продукції», а саме забезпечення безпеки продукції від первинного виробника сировини до кінцевого споживача.

Фактично весь асортимент продукції Корпорації пройшов добровільну сертифікацію в Системі УкрСЕПРО, отримані сертифікати на 8 груп продукції.

На виробництво насіння і ядер соняшнику, насіння гарбуза і деякі групи картопляних чіпсів, сухариків, грінок і сухариків-грінок отримані сертифікати HALAL, що дозволяють всім мусульманам світу вживати ці продукти.

k-KHalyal-_-SNYEK_ang k-KHalyal-_-YUMAK_ang k-KHalyal-semena-2016-angl

У 2015 році проведена незалежна оцінка якості та безпеки продукції смаженого насіння соняшнику і гарбуза проектом телеканалу СТБ «Добрий знак». В ході оцінки:

  • Було проведено незалежний аудит виробничих потужностей Корпорації на відповідність міжнародним вимогам однією з найжорсткіших у світі систем – IFS (Міжнародний стандарт виробництва харчових продуктів);
  • Була проведена оцінка продукції в акредитованій лабораторії компанії Eurofins Scientific, дана оцінка проводилася на відповідність європейські вимоги до якості і безпеки на вигляд продукту. Висновок про відповідність продукції зробив міжнародний орган по сертифікації DQS і за його висновком відділ аудиту телеканалу СТБ дозволив використовувати емблему «Добрий знак» терміном на 1 рік (Ліцензійна угода 2015092015001).

На всіх виробничих потужностях бізнес напряму “Снек” розроблена і впроваджена Система менеджменту безпеки харчової продукції, заснована на принципах НАССР відповідно до стандарту ДСТУ ISO 22000 і з метою підвищення довіри споживачів Корпорація продовжує Добровільно сертифікувати дану Систему на своїх виробництвах.

4-2

На виробничих потужностях бізнес напряму “ЦБН” розроблена, впроваджена і сертифікована Система управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001.

CHistaya-planeta-9001-ukrsepro

top