Торгова марка «Fantee»

Торгова марка «Fantee» представлена ​​линів кой товарів, призначених для гігієни і чистоти вдома. Товарна номенклатура даної торгової марки включає в себе: вологі серветки (10, 15 шт.), Паперові рушники, паперові носові хусточки, туалетний папір, пакети для сміття.

Продукція під торговою маркою «Fantee» – це високі стандарти якості, українські технології виробництва для споживачів з усього світу! Так, вологі серветки і інша продукція online TM Fantee реалізовується в наступних країнах: Казахстан, Киргизія, Росія, Україна, Білорусь.

На даному етапі TM Fantee оновлює дизайн і вже в найближчий час, споживачів чекає подарунок від корпорації S.Group – якісна целюлозно-паперова продукція і вологі серветки з оновленим яскравим дизайном! Так як пріоритетний вектор розвитку TM Fantee – це впровадження інновацій, на сьогоднішній день планується запуск таких видів продукції під TM Fantee як: дитячі серветки і столові серветки.

ff1

ff2

ff3

Продукція TM Fantee представлена на ринку ЄС, що свідчить про її відповідність високим вимогам стандартизації і сертифікації. TM Fantee вдало поєднує в собі високу якість і доступні ціни для споживачів.