Торгова марка «Semki»

ТМ «Semki» – апріорі затребуваний продукт високої якості, за прийнятною ціною і з сильною маркетингової позицією.

Впевненість в якості ТМ «Semki» досягається шляхом контролю якості продукту як на етапі прийому сировини, так і на всіх наступних етапах до виходу готового продукту, що дозволяє, в свою чергу, гарантуватиме відповідність термінів зберігання.

Все насіння однаково обсмажені, мають однаковий колір, смак і аромат.

Використовується унікальний спосіб упаковки – тришарова металізована плівка, яка має високі бар’єрні властивості, що збільшує термін зберігання продукту, а також виключає контакт продукту з агресивним середовищем (киснем), дозволяє зберегти смакові і ароматичні властивості протягом усього терміну реалізації.

Завдяки міцності упаковки при падінні вона не руйнується, продукт не розсипається і не втрачає своєї зовнішньої zoloftanxiety.com споживчої привабливості.

Завдяки структурі плівки при відкритті пачки пакет не розривається більше, ніж це необхідно для діставання насіння. Навіть при розриві пачка зберігає форму.

Зручна упаковка різних форматів вигідно виділяється на тлі інших конкурентів за рахунок яскравого і стильного дизайну.

ТМ «Semki» – єдина ТМ насіння в Україні, яка конролірующіе дати виробництва продукції в ТТ і при виявленні невідповідностей робить заміну на свіжу продукцію.

 

presenter4