Патріотичний флешмоб

У корпорації «S.Group» провели патріотичний флешмоб та зібрали понад мільйон гривень на допомогу українській армії.

У корпорації «S.Group», 16.09.2014., Відбувся яскравий, патріотичний флешмоб. Організатори заходу раді, що справжніх патріотів, активних і творчих людей, виявилась незліченна кількість. Краса та оригінальність убрань радували всіх присутніх. Офіс з кожним днем, буквально розквітав маками, соняшниками і калиною, настрій піднімався, а ефективність роботи помітно поліпшувалась.
Головною метою корпоративного флешмобу було зібрати кошти на допомогу пораненим солдатам, які в даний момент знаходяться на лікуванні та реабілітації в лікарні імені Мечникова, м.Дніпропетровськ. На даному патріотичному заході було зібрано близько мільйона гривень! Варто відзначити, що кошти співробітники пожертвували добровільно, хто скільки зміг. «Це не була команда, це не був наказ, це була ініціатива керівників на місцях. І кожен давав усе, що може і в кількості, viagrapill.com яке він вважає за потрібне », – говорить Руслан Петров, директор БН Дистрибуція.
«Дуже рада, що такі заходи проводяться у нас в компанії і взагалі рада, що ми підтримуємо нашу армію, підтримуємо національний дух в компанії і взагалі всього народу, який зараз живе в Україні», – каже Анастасія Стригун, провідний спеціаліст з дегустації в торгових мережах.

У корпорації віднедавна діє Волонтерський Центр допомоги переселенцям із зони АТО, а також допомоги у лікуванні та реабілітації воїнам, які перебувають у лікарні ім. Мечникова.